Cena przeszczepu włosów

 

Cena przeszczepu włosów jest bardzo zróżnicowana ponieważ do każdej osoby i planowanego zabiegu przeszczepu podchodzimy w sposób indywidualny.

Na pytanie ile kosztuje przeszczep włosów w Hair-Med nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć jeśli nie widzimy ubytków włosów na głowie pacjenta. Ceny przeszczepu nie skalkulujemy do czasu, gdy nie poznamy oczekiwań Pacjenta.
Inny jest koszt przeszczepu włosów zakola, a jeszcze inna jest cena uzupełnienia ubytku włosów na środku głowy.

Najlepszym sposobem na ustalenie kosztu przeszczepu włosów jest umówienie się na konsultacje kwalifikujące do zabiegu transplantacji.
Konsultacje poprzedzające przeszczep włosów organizujemy okresowo w kilku miastach południowej Polski – Rzeszów, Kraków, Wrocław, Tarnów, Lublin oraz Mielec (codziennie ale prosimy umówić się telefonicznie).

Innym sposobem na ustalenie ceny przeszczepu włosów jest przesłanie zdjęć tyłu głowy, obu boków, zakola i inne miejsca. Prosimy o zdjęcia miejsc, które zdaniem Pana/Pani  wymagają rekonstrukcji owłosienia.
Zdjęcia prosimy wykonać w jak najlepszej jakości i w bardzo dobrym oświetleniu.

 cena przeszczepu włosów zależy od wielkości ubytków
 sienie pacjent 1 

 

Koszt przeszczepu włosów zależy od

  • rezultatu jaki chcemy osiągnąć
  • ilości zabiegów przeszczepu
  • rodzaju włosów
  • grubości i ilości włosów w mieszku

 

Generalnie możemy powiedzieć, że cena transplantacji włosów w Klinice Hair-Med zaczyna się od 2500 PLN.

Przeszczep włosów to zabieg medycyny estetycznej, który wymaga specjalistycznych narzędzi typowych dla mikrochirurgii oraz wysokich umiejętności zawodowych lekarza operatora co też wpływa na koszt przeszczepu włosów.

Poniesiony koszt na zabieg rekompensujemy Panu/Pani pełnym zadowoleniem po przeszczepie.