Ile kosztuje przeszczep włosów

Przeszczep włosów cena w Hair-Med

 

Ile kosztuje przeszczep włosów to najczęściej zadawane pytanie w naszej rejestracji. Osoby zainteresowane przeszczepem z reguły nie mają wiedzy w temacie ceny zabiegu i rozmowę bardzo często rozpoczynają od pytania ile kosztuje przeszczep włosów w klinice Hair-Med.

Powinniście Państwo wiedzieć, że cena przeszczepu włosów jest zawsze zróżnicowana ponieważ do każdej osoby i zabiegu przeszczepu podchodzimy w sposób indywidualny. Wybieramy optymalną metodę i ilość zabiegów tak aby uzyskać jak najbardziej zadowalający efekt przeszczepu. Takie podejście do pacjenta i jego oczekiwań powoduje, że cena zabiegu jest możliwa do określenia dopiero w trakcie konsultacji.

Na pytanie ile kosztuje przeszczep włosów w Hair-Med nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć jeśli nie widzimy wielkości ubytków włosów na głowie pacjenta. Ceny przeszczepu nie skalkulujemy do czasu, gdy nie poznamy oczekiwań Pacjenta.
Inny jest koszt przeszczepu włosów zakola, a jeszcze inna jest cena transplantacji włosów na środku głowy. Poza tym wybrana metoda zabiegu znacząco wpływa na cenę przeszczepu.

Na pytanie ile kosztuje przeszczep włosów możemy odpowiedzieć już na podstawie zdjęć otrzymanych od pacjenta oraz po sprecyzowaniu jego oczekiwań.

Koszt przeszczepu włosów poznacie w trakcie konsultacji kwalifikujących do zabiegu transplantacji.
Konsultacje poprzedzające przeszczep włosów organizujemy okresowo w kilku miastach południowej Polski – Rzeszów, Kraków, Wrocław, Tarnów, Lublin oraz Mielec (codzienne konsultacje ale prosimy umówić się telefonicznie).

Innym sposobem na ustalenie ceny przeszczepu włosów jest przesłanie zdjęć tyłu głowy, obu boków, zakola i inne miejsca. Prosimy o zdjęcia miejsc, które zdaniem Pana/Pani  wymagają rekonstrukcji owłosienia.
Zdjęcia prosimy wykonać w jak najlepszej jakości i w bardzo dobrym oświetleniu.

 cena przeszczepu włosów zależy od wielkości ubytków
 ile kosztuje przeszczep włosów zależy od ilości grafów i pola zabiegu 
 

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Cena przeszczepu zależy od:

  • rezultatu jaki chcemy osiągnąć
  • ilości zabiegów przeszczepu
  • metody przeszczepu, różne ceny dla FUE i STRIP
  • rodzaju włosów
  • grubości i ilości włosów w mieszku

 

Przeszczep włosów cena FUE

Cena przeszczepu włosów metodą FUE zależy przede wszystkim od:

  • ilości graftów czyli pojedynczych jednostek włosów pobranych i przeszczepionych na nowe miejsce
  • wielkości pola zabiegu

Cena przeszczepu włosów w Hair-Med (ogólnie)

Generalnie możemy powiedzieć, że cena transplantacji włosów w Klinice Hair-Med zaczyna się od ok. 2500 PLN.

Przeszczep włosów to zabieg medycyny estetycznej, który wymaga specjalistycznych narzędzi typowych dla mikrochirurgii oraz wysokich umiejętności zawodowych lekarza operatora co też wpływa na koszt przeszczepu włosów.

Poniesiony koszt na zabieg rekompensujemy Panu/Pani pełnym zadowoleniem po przeszczepie.