Ile kosztuje przeszczep włosów

Przeszczep włosów cena w Hair-Med

Przeszczep włosów FUE cena

 

Ile kosztuje przeszczep włosów to najczęściej zadawane pytanie naszemu lekarzowi i w naszej rejestracji. Osoby zainteresowane przeszczepem z reguły nie mają wiedzy w temacie ceny przeszczepu włosów i czynników wpływających na cenę zabiegu. Dlatego rozmowę bardzo często rozpoczynają od pytania, ile kosztuje przeszczep włosów, jaka jest cena przeszczepu włosów w klinice Hair-Med?

Powinniście Państwo wiedzieć, że cena przeszczepu włosów jest zawsze zróżnicowana, ponieważ do każdej osoby i zabiegu przeszczepu podchodzimy w sposób indywidualny. Wybieramy optymalną metodę i ilość zabiegów tak, aby uzyskać jak najbardziej zadowalający efekt przeszczepu włosów i spełnić oczekiwania pacjenta. Takie podejście do pacjenta i jego oczekiwań powoduje, że cena zabiegu jest możliwa do określenia dopiero w trakcie konsultacji u naszego lekarza trychologa.

Na pytanie ile kosztuje przeszczep włosów w Hair-Med nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć jeśli nie widzimy wielkości ubytków włosów na głowie pacjenta. Ceny przeszczepu nie skalkulujemy do czasu, gdy nie poznamy oczekiwań Pacjenta.
Inny jest koszt przeszczepu włosów zakola, a jeszcze inaczej jest ustalana cena transplantacji włosów na środku głowy. Poza tym wybrana metoda zabiegu znacząco wpływa na cenę przeszczepu.

Na pytanie ile kosztuje przeszczep włosów możemy wstępnie odpowiedzieć już na podstawie zdjęć głowy otrzymanych od pacjenta, oraz po sprecyzowaniu jego oczekiwań.

Koszt przeszczepu włosów poznacie Państwo w trakcie konsultacji kwalifikujących do zabiegu transplantacji.
Konsultacje poprzedzające przeszczep włosów organizujemy okresowo w kilku miastach południowej Polski – Rzeszów, Kraków, Wrocław, Tarnów, Lublin oraz Mielec  Do gabinetu lekarza trychologa w Mielcu zapraszamy na konsultacje codziennie, ale wcześniej prosimy umówić się telefoniczni i sprawdzić dostępność lekarza trychologa w danym dniu.

Innym sposobem na ustalenie ceny przeszczepu włosów jest przesłanie zdjęć tyłu głowy, obu boków, zakola i innych miejsc z ubytkiem włosów. Prosimy o zdjęcia miejsc, które zdaniem Pana/Pani wymaga rekonstrukcji włosów.
Zdjęcia prosimy wykonać w możliwie jak najlepszej jakości i w bardzo dobrym oświetleniu.

 cena przeszczepu włosów zależy od wielkości ubytków
 ile kosztuje przeszczep włosów zależy od ilości grafów i pola zabiegu 

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Cena przeszczepu włosów zależy od:

  • rezultatu, jaki chcemy osiągnąć
  • ilości zabiegów przeszczepu
  • metody przeszczepu, różne ceny dla FUE i STRIP
  • rodzaju włosów
  • grubości i ilości włosów w mieszku
  • zabiegów dodatkowych typu mezoterapia lub kroplówka witaminowa

 

Przeszczep włosów cena

Cena przeszczepu włosów metodą FUE zależy przede wszystkim od:

  • ilości grafów, czyli pojedynczych jednostek włosów pobranych i przeszczepionych na nowe miejsce
  • wielkości pola zabiegu
  • ilości zabiegów (przeszczep włosów metodą FUE przy dużej ilości grafów wymaga dwóch lub trzech zabiegów)

 

przeszczep włosów metodą FUE hair-med

Cena przeszczepu włosów w Hair-Med (ogólnie)

Generalnie możemy powiedzieć, że cena transplantacji włosów w Klinice Hair-Med zaczyna się od ok. 2500 PLN, jednak jest to kalkulacja bardzo ogólna z uwagi na indywidualne potrzeby pacjenta i stan jego włosów.

Przeszczep włosów to zabieg medycyny estetycznej, który wymaga specjalistycznych narzędzi typowych dla mikrochirurgii oraz wysokich umiejętności zawodowych i doświadczenia lekarza trychologa, który przeprowadzi zabieg transplantacji. Wszystkie te elementy wpływają na koszt przeszczepu włosów FUE.

Koszt przeszczepu włosów rekompensujemy Panu/Pani pełnym zadowoleniem po odzyskaniu utraconych włosów.